Pliki do pobrania

Niniejsza strona zawiera instrukcje obsługi produktów z aktualnej oferty Kamen. Ponadto sekcja zawiera katalog produktów oraz aktualny cennik

Instrukcje obsługi sprzęgieł i układów hydraulicznych

Instrukcja zbiornika buforowego

Zapotrzebowanie energetyczne budynku

Kontakt

KAMEN sp. z o.o.
39-205 Pustków, Pustków 402d
Tel./Fax: +48 14 682 10 34
NIP: 8722444615
REGON: 526541125
KRS: 0001061476

Biuro Obsługi Klienta:
tel. +48 14 682 10 34
kamen@kamen.com.pl

Sekretariat:
tel. +48 14 681 24 74
sekretariat@kamen.com.pl

Serwis:
Rafał Kozioł, kom. +48 606 846 485
serwis@kamen.com.pl

Dział techniczny:
Zbigniew Kobos, kom. +48 604 838 510
z.kobos@kamen.com.pl

    Formularz kontaktowy


    Wyślij

    Sprzedaż B2B

    Polska wschodnia:
    Piotr Panek
    kom. +48 664 481 388
    p.panek@kamen.com.pl

    Polska zachodnia:
    Jacek Puda
    kom. +48 728 854 363
    j.puda@kamen.com.pl

    Zapraszamy do współpracy hydraulików, sklepy hydrauliczne oraz hurtownie z całej polski. Oferujemy indywidualne i zbiorowe szkolenia.

    Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt w celu umówienia się na rozmowę. Może być to u nas na miejscu lub w terenie.